Предлагаемые яхты
| Детали | |
|---|---|
| Length: | 10.90 m |
| Beam: | 3.60 m |
| Draft: | 0.95 m |
| Hull Material: | Fiberglass / GRP |
| Guests: | 8 |
| Cabins: | 2 |
| Berths: | 4 |
| Baths: | 1 |
| Engine: | 2 X 230 HP |
| Fuel: | Diesel |
| Cruise speed: | 22 kn |
| Max. speed: | 28 kn |
| Departure Port: | Sissi |
| Детали | |
|---|---|
| Length: | 13.13 m |
| Beam: | 3.87 m |
| Draft: | 1.20 m |
| Hull Material: | Fiberglass / GRP |
| Guests: | 10 |
| Cabins: | 2 |
| Berths: | 4 |
| Baths: | 2 |
| Engine: | 2 X 370 HP |
| Fuel: | Diesel |
| Cruise speed: | 24 kn |
| Max. speed: | 30 kn |
| Departure Port: | Sissi |
| Детали | |
|---|---|
| Length: | 13.05 m |
| Beam: | 4.10 m |
| Draft: | 1.15 m |
| Hull Material: | Fiberglass / GRP |
| Guests: | 10 |
| Cabins: | 2 |
| Berths: | 4 |
| Baths: | 1 |
| Engine: | 2 X 370 HP |
| Fuel: | Diesel |
| Fuel consumption: | 120 ltr/h |
| Cruise speed: | 22 kn |
| Max. speed: | 28 kn |
| Departure Port: | Sissi |




