Предлагаемые яхты
| Детали | |
|---|---|
| Length: | 13.50 m |
| Beam: | 4.10 m |
| Draft: | 1.20 m |
| Hull Material: | Wood |
| Guests: | 8 |
| Cabins: | 1 |
| Berths: | 4 |
| Baths: | 1 |
| Engine: | 150 HP |
| Fuel: | Diesel |
| Cruise speed: | 8 kn |
| Max. speed: | 10 kn |
| Departure Port: | Sfakia |
Предлагаемые яхты
| Детали | |
|---|---|
| Length: | 13.50 m |
| Beam: | 4.10 m |
| Draft: | 1.20 m |
| Hull Material: | Wood |
| Guests: | 8 |
| Cabins: | 1 |
| Berths: | 4 |
| Baths: | 1 |
| Engine: | 150 HP |
| Fuel: | Diesel |
| Cruise speed: | 8 kn |
| Max. speed: | 10 kn |
| Departure Port: | Sfakia |