Предлагаемые яхты
| Детали | |
|---|---|
| Length: | 15.60 m |
| Beam: | 4.60 m |
| Draft: | 1.55 m |
| Hull Material: | Fiberglass / GRP |
| Guests: | 12 |
| Cabins: | 3 |
| Berths: | 6 |
| Baths: | 2 |
| Engine: | 2X450 HP |
| Fuel: | Diesel |
| Fuel consumption: | 150 ltr/h |
| Cruise speed: | 22 kn |
| Max. speed: | 27 kn |
| Departure Port: | Chania |
| Детали | |
|---|---|
| Length: | 8.20 m |
| Beam: | 2.90 m |
| Draft: | 1.00 m |
| Hull Material: | Fiberglass / GRP |
| Guests: | 6 |
| Cabins: | 1 |
| Berths: | 4 |
| Baths: | 1 |
| Engine: | 190 HP |
| Fuel: | Diesel |
| Cruise speed: | 20 kn |
| Max. speed: | 28 kn |
| Departure Port: | Chania |
| Детали | |
|---|---|
| Length: | 12.20 m |
| Beam: | 3.95 m |
| Draft: | 1.90 m |
| Hull Material: | Fiberglass / GRP |
| Guests: | 8 |
| Cabins: | 3 |
| Berths: | 6 |
| Baths: | 2 |
| Engine: | 55 HP |
| Fuel: | Diesel |
| Cruise speed: | 7 kn |
| Max. speed: | 8 kn |
| Departure Port: | Chania |
| Детали | |
|---|---|
| Length: | 11.50 m |
| Beam: | 3.60 m |
| Draft: | 1.70 m |
| Hull Material: | Fiberglass / GRP |
| Guests: | 8 |
| Cabins: | 3 |
| Berths: | 6 |
| Baths: | 1 |
| Engine: | 43 HP |
| Fuel: | Diesel |
| Cruise speed: | 7 kn |
| Max. speed: | 8 kn |
| Departure Port: | Chania |



